Medarbejdere

Svend Jensen
Indehaver

svend@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 75

Helle Jensen
Salg

helle@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 70

Brian Jensen
Automatisering

brian@reprohuset.dk
Tlf: 40 54 12 20

Jesper Zink
Datamatiker

jesper@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 72

Anette Tonnesen
Grafiker

anette@reprohuset.dk

Anne Laursen
Web og grafisk design

anne@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 76

Michelle Eistrup
Grafisk design

michelle@reprohuset.dk

Simon Lau
Billedbehandling og Grafisk design

simon@reprohuset.dk

SKRIV EN BESKED

Tag kontakt, vi glæder
os til at høre fra dig.

info@reprohuset.dk

FAKTURA

Har du spørgsmål til din faktura eller lignende.
Så kontakt vores bogholderi.

helle@reprohuset.dk

Find os her

Dueoddevej 14
7400, Herning

Få rutevejledning

Dueoddevej 14, 7400 Herning

Send os en besked


Brug den online kontakt formular nedenfor.
Vi glæder os til at høre fra dig.