Medarbejdere

Svend Jensen Reprohuset SEO

Svend Jensen
Indehaver

svend@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 75

Helle Jensen
Salg

helle@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 70

Brian Jensen
Grafisk design 

brian@reprohuset.dk
Tlf: 40 54 12 20

Jesper Zink
Datamatiker

jesper@reprohuset.dk
Tlf: 96 29 48 72

Michelle Eistrup
Grafisk design

michelle@reprohuset.dk
Tlf:

Anders Hvirvelkær
stilling

ah@rezorz.com
Tlf:

Erik Terkelsen
Stilling

et@rezorz.com
Tlf:

Anne Laursen
Grafisk design

anne@reprohuset.dk
Tlf:

SKRIV EN BESKED

Tag kontakt, vi glæder
os til at høre fra dig.

info@reprohuset.dk

FAKTURA

Har du spørgsmål til din faktura eller lignende.
Så kontakt vores bogholderi.

helle@reprohuset.dk

Find os her

Dueoddevej 14
7400, Herning

Få rutevejledning

Dueoddevej 14, 7400 Herning

Send os en besked


Brug den online kontakt formular nedenfor.
Vi glæder os til at høre fra dig.